Przebojowy Prosecco Van


Czas pędzi naprawdę szybko – już 6 lat minęło, odkąd wjechaliśmy na salony naszym Proseco Vanem. Jako pierwsi w Polsce, z pomysłem, który zrobił furorę wśród gości i nieco ożywił branżę eventową.

 

Teraz nadszedł czas, aby połączyć siły i pokazać, że można działać z klasą, ale na luzie. Proseco Van będzie atrakcją każdej imprezy – od integracyjnego eventu firmowego, aż po wesele. Zadbamy o gości Twoich gości jak o własnych przyjaciół. 

A musisz wiedzieć, że gościnność to nasze drugie imię, słowo harcerza.

 

Dobre wino w pięknej oprawie i obsługa, jak z filmu, oto co możemy Ci zaproponować. Brzmi nieźle, prawda?

Czas pędzi naprawdę szybko. Już 6 lat minęło, odkąd wjechaliśmy na salony naszym Prosecco Vanem. Jako pierwsi w Polsce, z pomysłem, który zrobił furorę wśród gości i nieco ożywił branżę eventową. Teraz nadszedł czas, aby połączyć siły i pokazać, że można działać z klasą, ale na luzie. Mobilny Prosecco Bar będzie atrakcją każdej imprezy – od integracyjnego eventu firmowego, aż po wesele. Zadbamy o Twoich gości jak o własnych przyjaciół. A musisz wiedzieć, że gościnność to nasze drugie imię, słowo harcerza. Dobre wino w pięknej oprawie i obsługa, jak z filmu, oto co możemy Ci zaproponować. Brzmi nieźle, prawda? Koniecznie dowiedz się więcej i poznaj ceny!

Ekskluzywny dodatek do każdej imprezy – mobilny Prosecco Bar na wesele i nie tylko

Chcąc nieco urozmaicić event i zapewnić zaproszonym gościom niepowtarzalne wrażenia, koniecznie zamów na imprezę Prosecco Bar. Wesele, firmowe spotkanie integracyjne, rodzinna uroczystość – niezależnie od tego, jakie wydarzenie organizujesz, nasz mobilny van z barem je uświetni i zagwarantuje dostęp do smacznych, chłodzonych trunków. W cenie oferujemy bogaty wybór win serwowanych przez wykwalifikowaną obsługę – a wszystko to w wyjątkowej oprawie łączącej w sobie ekskluzywność ze swobodną atmosferą. Chcesz poznać szczegóły? Koniecznie skontaktuj się z nami, a ustalimy warunki współpracy.

Wybierając Prosecco Van na wesele lub inną uroczystość, w cenie otrzymujesz:

  • w pełni funkcjonalny, mobilny bar – alkohol jest nalewany bezpośrednio z podajników do eleganckich kieliszków – wszystko odbywa się sprawnie i szybko, z jednoczesnym zachowaniem niepowtarzalnego klimatu,
  • kompleksową obsługę w cenie – kompetentnie zadbamy o każdego z Twoich gości, aby poczuli się wyjątkowi,
  • niebanalny element wystroju – a to dzięki temu, jak prezentuje się nasz Prosecco Van. To ekskluzywny dodatek do aranżacji plenerowej czy w zamkniętej przestrzeni, nienachalny i subtelny, jednak robiący wrażenie. Wpisze się w każde wydarzenie, niezależnie od tego, w jakim stylu jest ono organizowane. Pasuje zarówno na wesele, jak i na służbowy event czy luźną uroczystość rodzinną, a nawet masową imprezę!
  • Zaproś Prosecco Van na swoją uroczystość

    Wygodnie zaaranżowana przestrzeń wokół naszego mobilnego baru sprawia, że Twoi goście zrelaksują się w komfortowych warunkach i będą mogli w pełni swobodnie cieszyć się swoim towarzystwem oraz delektować serwowanymi trunkami. Zamów na swoje wesele lub inną imprezę Processo Van – cena zawiera nie tylko funkcjonalny bar wyposażony w najlepsze alkohole, lecz także kompleksową obsługę, leżaki, oświetlenie i elementy tworzące unikalny wystrój. Podświetlane napisy kreują nastrój i ułatwiają uczestnikom uroczystości odnalezienie miejsca, w którym mogą dostać swoje ulubione napoje. Nasz mobilny bar może działać w plenerze, również po zmroku – wtedy prezentuje się nadzwyczajnie.

    Nowoczesne rozwiązanie, jakim jest mobilny Prosecco Van, coraz częściej uświetnia wiele uroczystości. Planujesz wesele, spotkanie pracowników, przyjęcie rodzinne, komunię, chrzest, a może celebrację ważnego jubileuszu? Skontaktuj się z nami i sprawdź cenę kompleksowej obsługi Twojej imprezy. Schludnie, elegancko i swobodnie – Prosecco Van to innowacyjny bar mobilny!

    Wykorzystaj go podczas eventów plenerowych oraz tych odbywających się w obiektach zamkniętych, zawsze wtedy, gdy chcesz zapewnić uczestnikom zabawy swobodny dostęp do ich ulubionych trunków. Zachwycający mobilny Prosecco Van to propozycja na wesele i każdą inną imprezę, podczas której liczy się oryginalna oprawa, kompleksowa obsługa gości i elegancki sposób serwowania alkoholi – zwłaszcza win. W swojej ofercie mamy też Beer Bike. Sprawdź wszystkie możliwości, poznaj cenę i zamów te atrakcje na swoje przyjęcie!

Pierwszy w Polsce! 

Prowodyr wszelakich toastów